Mycie okien

mycie okienŚwiadczymy usługę mycia okien oraz witryn sklepowych, elewacji szklanych oraz innego rodzaju przeszkleń w Krakowie. Posiadamy potencjał techniczny oraz osobowy pozwalający sprostać różnego rodzaju obiektom. Dojazd oraz wysokiej jakości środki czystości niezbędne do wykonania usługi wliczone są w cenę.

Mycie okien często wymaga niestandardowych rozwiązań. W celu profesjonalnie wykonanego zadania wykorzystujemy różne techniki. Wciąż poszerzamy obecny wachlarz usług o najnowsze metody niezbędne do realizacji usługi, jaką jest mycie okien. Kraków i okolice to tereny świadczenie przez nas usług.

Każde zlecenie wyceniane jest przez nas indywidualnie. Jej wysokość zależy od rodzaju okna, dostępu oraz stopnia zabrudzenia. Cena mieści się w przedziale od 2 do 5 złotych za metr kwadratowy czyszczonej powierzchni.

turboCLEAN to firma myjąca okna z Krakowa, dla której najważniejsza jest jakość, precyzja i pełne zadowolenie klienta. Nie zastanawiaj się dłużej. Skorzystaj z darmowej wyceny mycia okien, którą możesz zamówić poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

Zamów bezpłatną wycenę