image

Zamów usługę u profesjonalistów

dojazd do klienta oraz środki czystości: gratis !!!

Sprzątanie: stałe, okresowe, jednorazowe.

Specjalizujemy się w stałym utrzymaniu czystości w obiektach takich jak: biura, biurowce, hotele, apartamenty.  Wykonujemy również okresowe sprzątania domów i mieszkań. Kompleksowo sprzątamy po budowach oraz remontach zarówno duże inwestycje jak i zlecenia od klientów indywidualnych. Zapewniamy własny sprzęt oraz profesjonalne środki potrzebne do wykonania zlecenia. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie. Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Czytaj więcej

MYCIE OKIEN

Świadczymy usługę mycia okien oraz witryn sklepowych. Posiadamy potencjał techniczny oraz osobowy pozwalający sprostać różnego rodzaju obiektom. Dojazd oraz środki czystości wliczone są w cenę.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od rodzaju okna, dostępu oraz stopnia zabrudzenia, mieści się w przedziale od 2 do 5 złotych za metr kwadratowy czyszczonej powierzchni. 
Czytaj więcej

Pranie wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej.

Zajmujemy się praniem wykładzin oraz tapicerki meblowej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy sprostać każdemu wyzwaniu. Duża powierzchnia wykładziny do wyprania nie stanowi dla nas problemu. Usługę wykonujemy szybko i sprawnie, dbając aby na każdym etapie prania zachowane były najwyższe standardy. DLA STAŁY KLIENTÓW korzystających z usług abonamentowych posiadamy atrakcyjne rabaty. Przy większych powierzchniach ceny ustalane indywidualnie.
Czytaj więcej

Inne

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ:
 
  • utrzymanie czystości na terach zewnętrznych, np.: zamiatanie, odśnieżanie, koszenie trawy;
  • chemiczne i mechaniczne doczyszczanie posadzek; wraz z nabłyszczaniem oraz impregnacją;
  • mechaniczne mycie dużych powierzchni;
  • pranie tapicerki samochodowej;
Czytaj więcej