image

Zamów usługę u profesjonalistów

dojazd do klienta oraz środki czystości: gratis !!!

Sprzątanie: stałe, okresowe, jednorazowe.

Specjalizujemy się w stałym utrzymaniu czystości w obiektach takich jak: biura, biurowce, hotele, apartamenty.  Wykonujemy również okresowe sprzątania domów i mieszkań. Kompleksowo sprzątamy po budowach oraz remontach zarówno duże inwestycje jak i zlecenia od klientów indywidualnych. Zapewniamy własny sprzęt oraz profesjonalne środki potrzebne do wykonania zlecenia. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie. Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Czytaj więcej

MYCIE OKIEN

Świadczymy usługę mycia okien oraz witryn sklepowych. Posiadamy potencjał techniczny oraz osobowy pozwalający sprostać różnego rodzaju obiektom. Dojazd oraz środki czystości wliczone są w cenę.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od rodzaju okna, dostępu oraz stopnia zabrudzenia, mieści się w przedziale od 2 do 5 złotych za metr kwadratowy czyszczonej powierzchni. 
Czytaj więcej

SPRZĄTANIE PO BUDOWIE, REMONCIE

Zapewnimy kompleksowe usługi sprzątające w Krakowie i okolicach. Przygotowujemy budynki i inwestycje po remontach. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia. Posiadamy własny sprzęt potrzebny do realizacji różnego rodzaju zadań. 

Realizacja usług przebiega sprawnie dzięki zapewnieniu odpowiedniej ilości osób do wykonania zadania. Za każdym razem zapewniamy też odpowiednie osoby do koordynowania i kontrolowania prac, przez co jakość zawsze jest na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej

Pranie wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej.

Zajmujemy się praniem wykładzin oraz tapicerki meblowej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy sprostać każdemu wyzwaniu. Duża powierzchnia wykładziny do wyprania nie stanowi dla nas problemu. Usługę wykonujemy szybko i sprawnie, dbając aby na każdym etapie prania zachowane były najwyższe standardy. DLA STAŁY KLIENTÓW korzystających z usług abonamentowych posiadamy atrakcyjne rabaty. Przy większych powierzchniach ceny ustalane indywidualnie.
Czytaj więcej

Usługi wysokościowe

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie prac wysokościowych:
  • mycie   okien   technikami  alpinistycznymi  i   tradycyjnymi 
  • mycie   przeszklonych   szybów   windowych 
  • mycie,  czyszczenie  dachów  i  rynien 
  • odśnieżanie  dachów
Czytaj więcej

Inne

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ:
 
  • utrzymanie czystości na terach zewnętrznych, np.: zamiatanie, odśnieżanie, koszenie trawy;
  • chemiczne i mechaniczne doczyszczanie posadzek; wraz z nabłyszczaniem oraz impregnacją;
  • mechaniczne mycie dużych powierzchni;
  • pranie tapicerki samochodowej;
Czytaj więcej