Pranie wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej

pranie tapicerekZajmujemy się praniem wykładzin, dywanów oraz tapicerki meblowej. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Duża powierzchnia wykładziny do wyprania nie stanowi dla nas problemu. Usługę wykonujemy szybko i sprawnie, dbając, aby na każdym etapie zachowane były najwyższe standardy. Troszcząc się o dobro klientów oraz mając na uwadze alergików, stosujemy środki czystości usuwające alergeny. Używane detergenty posiadają i spełniają wszelkiego rodzaju normy bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Posiadamy środki myjące o intensywnym działaniu i przyjemnym zapachu, które zagwarantują świeżość na długi czas.

Wśród naszej oferty znajdą Państwo pranie tapicerki samochodowej. Samochód intensywnie eksploatowany bardzo szybko traci „świeżość”. Szybko przenikają do niego nieprzyjemne zapachy. Zaawansowanie pranie tapicerki samochodowej rozwiąże problem na długi okres.

DLA STAŁYCH KLIENTÓW korzystających z usług abonamentowych posiadamy atrakcyjne rabaty. Przy większych powierzchniach ceny ustalane są indywidualnie. Niskie ceny, terminowość i precyzja to największe atuty naszej firmy, które doceniło już setki zadowolonych klientów.

Zamów bezpłatną wycenę